Urząd Gminy

 

Zastępca Wójta Gminy Carlo Paolicelli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
Sekretarz Gminy Danuta Kabzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   
Referat Finansów i Budżetu
tel. 95 747 17 60
Skarbnik (Kierownik Referatu)
Alicja Balcerczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zastępca Kierownika Referatu Finansów i Budżetu Adriana Żuk  
Starszy inspektor ds. wymiaru podatków i opłat Iwona Dranikowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanowisko ds. obsługi klienta Sylwia Podleszuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Referent ds. księgowości budżetowej i rozliczeń podatku VAT Magdalena Jędrasiak  
Referent ds. księgowości wydatków budżetowych
Andżelika Obłąk  
Pracownik administracyjny ds. księgowości Jadwiga Stępień  
     
Referat Organizacyjny tel. 95 747 17 60, 95 747 17 81
Kierownik Referatu Organizacyjnego Kamila Bieniaszewska  
Inspektor ds. ewidencji ludności i spraw obywatelskich Urszula Wolak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanowisko ds. obsługi Rady Gminy i wsparcia organizacyjnego Dariusz Dybiński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretarka Marlena Głowacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l
Informatyk Piotr Uberman Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Referat Usług Lokalnych
tel. 95 747 17 11
Kierownik Referatu Usług Lokalnych
Aneta Witków Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Specjalista ds. przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjnego Iwona Bagińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starszy Inspektor ds. gospodarki mieniem, budownictwa i drogownictwa Adam Wiśniowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inspektor ds. zarządzania strategicznego i ochrony środowiska Kinga Figura-Kokocińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Referent ds. gospodarki odpadami i utrzymania czystości i porządku w Gminie Agnieszka Cel-Poniatowska  
Stanowisko ds. ochrony przyrody i obsługi programów Magda Miszczak  
 
Biuro Rozwoju Gminy  
Starszy Inspektor ds. inwestycji i zamówień publicznych Anna Filipiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starszy Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych Małgorzata Ostaszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.