Urząd Gminy

 

Referat Finansowy tel. 95 747 17 60
Skarbnik Alicja Balcerczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
inspektor ds. wymiaru podatków i opłat Iwona Dranikowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
inspektor ds. księgowości podatkowej Adriana Żuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pomoc administracyjna ds. księgowości Andżelika Obłąk  
pomoc administracyjna ds. księgowości Magdalena Jędrasiak  
pomoc administracyjna ds. obsługi kasowej Sylwia Podleszuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuro Rozwoju Gminy tel. 95 747 17 11
Kierownik Biura Rozwoju Gminy Aneta Witków Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
inspektor ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych i zamówień publicznych Anna Filipiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
inspektor ds. inwestycji i pozyskiwania środków Małgorzata Ostaszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
podinspektor ds. gospodarki mieniem komunalnym i ochrony środowiska Kinga Figura-Kokocińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Referat Gospodarki Komunalnej tel. 95 747 18 91
Kierownik Referatu Iwona Bagińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Inspektor ds. komunalnych Adam Wiśniowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Referat Organizacyjny tel. 95 747 17 60, 95 747 17 81
inspektor ds. organizacyjnych i kadr Kamila Bieniaszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
inspektor ds. obywatelskich Urszula Wolak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuro Usług Lokalnych tel. 95 747 17 60
Kierownik Biura Usług Lokalnych: Danuta Kabzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Biuro Rady tel. 95 747 17 60
Biuro Rady Kamila Bieniaszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.